Bize Ulaşın

İSTANBUL


ANADOLU YAKASI


Topuz Sok. No:11/A Kartal/İSTANBUL


0 (532) 406 73 27

0(539) 672 32 32


0 (216) 383 96 52 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.982931.1071
Euro33.538533.6729

Kiralık Elektrofüzyon Kaynak Makineleri

KİRALIK ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNESİ


Tüm seçkin markalar Günlük / Haftalık / Aylık olarak kiralanır

KİRALAMA FİYATLARI

  • Günlük Kiralık : 150 TL
  • Üç Günlük Kiralık : 400 TL
  • Haftalık Kiralık: 900 TL
  • İki Haftalık Kiralık : 1750 TL
  • Aylık Kiralık : 3000 TLTüm Türkiye'ye kiralık hdpe kaynak makineleri

0539 672 3232


KİRALIK - SATILIK

AKAYLAR - TÜRKEL EF 1600 ELEKTROFÜZYON MODELLERİ


DİĞER TÜM SEÇKİN MARKALAR

HST, TEGA, ROTHENBERGER, GEORG FİSCHER, TİNNY, ELECTROPOWER, PLASSON, TURAN MAKİNE MODELLERİ
Elektrofüzyon Kaynak Makinası

Hdpe boru kaynak makinası, PE100 PE80 Polietilen boruları manşon, dirsek, seddle, te, inegal te gibi fittingslerle birbirine kaynak yaparak bağlama işlevi görür.

Hidrant hatları, atık su, temiz su hatları, doğalgaz hatları, sifonik sistem boruları, arıtma tesisi polietilen hatları gibi alanlarda kaynak yapılabilmektedir.

İsteğe göre günlük - haftalık - aylık kiralık füzyon makineleri

Tüm usta ve mühendislerin aşina olduğu elektrofüzyon kaynak makinelerini firma bünyemizde bulundurarak sizlere en iyi hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz.

Elektrofüzyon kaynağı, kaynak yapılacak ek parçanın etrafına yerleştirilmiş aparatları kullanır. Bağlantılara metal bobinler yerleştirilir ve elektrik akımı, boruların ısı ve erimesini sağlamak için bobinlerin içinden geçerek malzeme üzerine bir bağlantı oluşturur. Elektrofüzyon kaynaklarında iki olası bağlantı vardır: Kuplörler ve kılavuz dişleri (teller). Bağlantı parçaları, kaynak sırasında iki ayrı füzyon bölgesi yaratarak iki ayrı bobin bölgesi içerir.
Bağlayıcının iç çapı tipik olarak boruların dış çapından biraz daha büyüktür. Bu, sahada montaj kolaylığını arttırmak ve boru çapındaki küçük tutarsızlıklara izin vermektir. Boruların kuplöre uygun şekilde yerleştirilmesi, güçlü bir derz oluşturmak için çok önemlidir. Kuplörün yanlış yerleştirilmesi, bobinlerin hareket etmesine ve erimiş polimer malzemenin eklemden ekstrüzyonuna yol açmasına neden olarak eklemin mukavemetini azaltabilir.
Vurma dişleri veya eyerler daha az yaygındır ancak bir kuplörle aynı prensipler altında çalışır. Borularla tam olarak uymasını sağlamak için sıkma gerektirirler.

GENEL EF KAYNAK MAKİNE ÖZELLİKLERİ20 mm'den 1200 mm'ye kadar kaynak kapasiteli füzyon modelleri PE Su borularını birleştirmek için tasarlanmış kullanışlı ve güçlü bir elektrofüzyon kaynak çeşitleridir.

 

Cihazlar yüksek kalite standartları düşünülerek tasarlanmış ve birden fazla borunun hızlı bir şekilde art arda kaynaklanabilmesi için basınçlı hava soğutmalı ağır hizmet elektroniği ile monte edilmiştir.

 

Daha büyük çaplı borular için, parazite neden olmadan iki, üç veya dört makine aynı anda kullanılabilir.

 

Manuel modda ve barkod okuyucu modunda kaynak yapabilir ve USB bellek kullanılarak indirilebilen 2000'den fazla kaynağın veri kayıt hafızasına sahiptir.